ÇOK OKUNANLAR
FOTO GALERİ
YORUMLANANLAR
YORUM HATTI
GAZETE BAŞLIKLARIKarakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kadir Topbaş: Üçüncü havalimanı Silivri’ye
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 3. havalimanı için Silivri'nin seçildiğini söyledi.
26 Nisan 2012 / 11:17

Topbaş: Üçüncü havalimanı Silivri’ye

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 3. havalimanı için Silivri'nin seçildiğini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 3. havalimanı için Silivri'nin seçildiğini, Sabiha Gökçen'e "pist ilavesi" planı bulunduğunu, Atatürk Havalimanı'nda da "yeni bir pist daha yapabilir miyiz" diye çalışmalar olduğunu söyledi.
 
Topbaş, yeni havaalanının Atatürk Havaalanı'nın birkaç katı olacağını söyledi. İstanbul Boğazı'nda 10 marina yapılacağını açıklayan Topbaş, "Beykoz, İstinye ve Tarabya Koyu, ilk hedefimiz. Bütün yetkiler alındı. İSPARK yapıp işletecek. Ucuz hizmet vereceğiz" diye konuştu. Riva'yı, İstanbul'un Bodrum'u yapacaklarını anlatan Topbaş "Ekolojik bir köy haline getireceğiz" dedi.
 
İstiklal Caddesi'nde taşların da yenileneceğini açıklayan Topbaş, "Ar-Ge birimimiz yeni malzeme keşfetti. Kırılma olmayacak. Tren yolu pembemsi, diğer yerler gri ve yeşilimsi mozaik tarzında olacak. Sadece gece çalışılacak" diye konuştu.

www.UlasimOnline.Com

ispark
sinan
ispark ucuz mus kimi kandiriyorsunuz. eskiden degnekci dediginiz adamlara 5 tl veriyorduk gün boyu arac kaliyordu simdi saatine 7 tl veriyoruz. kim eskiya kim ucuza calisiyor belli degil
11 Mayıs 2013 Cumartesi 11:56
HANGİSİ DOĞRU
HIZIR
Silivri dediniz,şimdi,Terkos civarı dediniz. 2005 te İST.BM. Hidrojen Enerji Mrk. kurulduğunda, hidrojenli otobüsler yakınzamanda vezneciler hattında çalışacak,dendi,hatta İDO Gemileri de hidrojen enerjiyle çalışacak dendi. İST.Hidrojen enerji mrk.Başkanı ABD ye dönmüş,2007 de. Merkeze arazi verilmediği için. Şimdilerde, İBB-STUTGART BLD. BERABER ALMANYADA AR GE MRK kuraarak, Orada Hidrojenli otobüs yapılacakmış. Burdaki dünya merkezinde biz niye yapmadık. üstelik bu merkezde hidrojenli ottobüs, hafif ticari araç projesi uygulanırken. bu bilgileri www.hidrojenenerjihareketi.tr.gg den okudum. üzüldüm.saygılar
12 Ocak 2013 Cumartesi 13:48
ULAŞIM ONLINE TV
ÖZEL HABER
ANKET
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım sizce başarılı mı?
EVET
HAYIR
FİKRİMYOK
RÖPORTAJ